Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Serwis łyżew

2aProwadzimy profesjonalny, certyfikowany serwis zajmujący się kompleksową naprawą łyżew. Specjalizujemy się w ostrzeniu, profilowaniu i konserwacji. Oferujemy wykonanie przed lub posezonowych serwisów. Jesteśmy serwisem działającym na własnych, specjalnie opracowanych metodach. Dla klientów detalicznych prowadzimy profesjonalny serwis łyżwiarski icemaster.pl.
 

Przygotowanie łyżew do sezonu


Serwis_lyzew_7Usługa skierowana jest do wypożyczalni znajdujących się przy lodowiskach, które nie mają możliwości naprawy i serwisu łyżew we własnym zakresie. Wymieniamy zepsute klamry, oczka, haczyki, posiadamy wkładki do łyżew do większości modeli obecnych na rynku, a także ostrzymy i konserwujemy.
 

Ostrzenie łyżew w trakcie sezonu


Dobre przygotowanie wypożyczalni to pierwszy filar do osiągnięcia zadowolenia klientów, które przekłada się na wysoką frekwencję na lodowisku. Żeby to utrzymać łyżwy muszą być regularnie ostrzone. Jeśli nie mają Państwo takiej możliwości, kwalifikacji lub wystarczającej liczby personelu oferujemy ostrzenie łyżew na lodowisku w trakcie sezonu. Naostrzenie standardowej wypożyczalni łyżew zajmuje nam 1-2 dni robocze.