Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Co robimy?

Zapewniamy pełny zakres profesjonalnej obsługi, począwszy od doradztwa technicznego i projektowania, poprzez wynajem, wyposażenie i prowadzenie lodowiska. Wszystkie oferowane wyroby są objęte pełną obsługa serwisową i pogwarancyjną. Serwis służy także pomocą techniczną, doradzając klientom w razie pytań lub wątpliwości.
Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i nie pozostawać w tyle za konkurencją , ciągle podnosimy swoje kwalifikacje co powoduje, że świadczone przez nas usługi pozostają na najwyższym poziomie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliła nam na stworzenie największej oferty dla prywatnych inwestorów władz miasta i gmin w Polsce.
Przykładamy dużą wagę do profesjonalnej obsługi klienta i opieki nad lodowiskiem. Wypracowaliśmy strategie zwiększające atrakcyjność i rozpoznawalność obiektu, dzięki czemu nasze lodowiska odwiedzają tysiące użytkowników.

Dlaczego my?

Od ponad 25 lat zajmujemy się obsługą i wynajmem lodowisk. Jesteśmy dumni z tego czym się zajmujemy. Doświadczenie, które przez ten czas zdobyliśmy to nasza główna zaleta.

Działając na rynku od tylu lat, doprowadziliśmy nasze usługi do perfekcji. Nie działamy według sztywnych i ściśle określonych zasad, a nasz zespół jest elastyczny i do każdego klienta podchodzi indywidualnie.

W ten sposób budujemy zaufanie do nas, które nie kończy się po realizacji pierwszego zlecenia.

Katalog 2017/2018 Pobierz