Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Wynajem lodowisk

Myślisz o zakupie i budowie lodowiska?
Czy nie lepszy będzie wynajem?


Na życzenie wynajmiemy i zmontujemy lodowisko w każdym możliwym kształcie. Nie stawiamy barier... okrągłe, kwadratowe a może w kształcie serca? Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.
 
Wynajem lodowiska to idealne rozwiązanie dla władz lokalnych, agencji reklamowych, inwestorów prywatnych lub obiektów komercyjnych jak galerie handlowe.
  
Lodowisko dostarczamy na miejsce, montujemy i zapewniamy jego rozruch. Uruchamiany obiekt jest w pełni wyposażony do działania. System mrożenia, którym dysponujemy daje nam możliwość montażu lodowiska praktycznie w każdym miejscu.
 
Wynajem to możliwość posiadania lodowiska bez konieczności jego kupowania, magazynowania i posezonowej konserwacji.  Nasze obiekty są całkowicie wyposażone. Nie musisz martwić się montażem, demontażem, łyżwami oraz sprzętem do czyszczenia lodu. Zadbamy o wszystko.

Na kompletne lodowisko składa się:

System ziębniczy tafli Wypożyczalnia łyżew
Agregat chłodniczy Łyżwy w pełnej rozmiarówce
Bandy Suszarki do łyżew
Maszyna do pielęgnacji lodu Ostrzałki do łyżew
Oświetlenie i nagłośnienie Pomoce do nauki jazdy na łyżwach
  Wykładziny gumowe

   
Do rozpoczęcia budowy lodowiska niezbędne jest miejsce, które ma dostęp do wody oraz elektryczności. Czas montażu lodowiska zwykle nie przekracza 3 dni, demontaż lodowiska możliwy jest nawet w 48 godzin. Zapewniamy profesjonalne szkolenie obsługi, a także serwis 24h w całym okresie dzierżawy.
 
Jeśli jednak jesteś zaintersowany wynajęciem lodowiska razem z jego kompleksową obsługą zapraszamy do działu Obsługa lodowisk.