Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Obsługa lodowisk

Naszym zadaniem jako operatora jest zapewnienie obsługi oraz   pełnej infrastruktury, która jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania lodowiska. Prowadząc lodowisko przejmujemy odpowiedzialność za uruchomienie i bieżące prowadzenie lodowiska oraz za ewentualne wypadki czy awarie na terenie obiektu.
 

POWIERZ NAM OBSŁUGĘ LODOWISKA
ZAPEWNIAMY:


DOBÓR ODPOWIEDNIEGO PERSONELU -  przeszkolona i doświadczona  załoga zapewni minimalizację kosztów eksploatacji.
 
BIEŻĄCĄ OPIEKĘ NAD LODOWISKIEM  - pilnujemy, aby lodowisko, którym się zajmujemy, było zawsze odśnieżone, z odprowadzonym nadmiarem wody i bez ubytków w lodzie.
 
PLANOWANIE I ORGANIZACJE IMPREZ TEMATYCZNYCH - Eventy otwierające lub zamykające sezon na lodowisku pomagają zyskać rozgłos i pozytywny odbiór związany z promowanym lodowiskiem. Wiemy jak zorganizować i poprowadzić imprezę tak aby zakończyła się sukcesem i ogromnym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców.
 
MARKETING – wykorzystując dostępne kanały budujemy społeczność aktywnych fanów lodowiska. Wiemy jak połączyć moc mediów społecznościowych z potencjałem obiektu by lodowisko stało się rozpoznawalne na tle konkurencji
 
KASY BILETOWE - przystosowany pomieszczenie, system biletowy, kasę fiskalną oraz przeszkolonych kasjerów.
 
WYPOŻYCZALNIE / OSTRZALNIE –  przystosowane pomieszczenia wyposażone regały , suszarki i maszynę do ostrzenia łyżew.  Zapewnimy pełną rozmiarówkę łyżew, także dla  najmłodszych użytkowników lodowiska.
 
CHODZIKI DO NAUKI JAZDY NA ŁYŻWACH - specjalne chodziki do nauki jazdy  dla najmłodszych.
 
WYPOSAŻENIE OBIEKTU  – dostarczamy  oświetlenie podstawowe oraz dekoracyjne lodowiska, nagłośnienie, gumowe chodniki i ławki.
 
MASZYNY DO PIELĘGNACJI LODU -  dostarczamy rolby i frezarki,  potrzebne do utrzymania tafli lodowiska na najwyższym poziomie.
 
SERWIS  - odpowiedzialny za usuwanie wszelkich awarii systemu chłodzenia lub sprzętu pomocniczego.