Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Wynajem lodowisk

MYŚLISZ O ZAKUPIE I BUDOWIE LODOWISKA?
A CO POWIESZ NA JEGO WYNAJEM?


Na życzenie wynajmiemy i zmontujemy lodowisko w każdym możliwym kształcie. Nie stawiamy barier.... okrągłe, kwadratowe, a może w kształcie serca? Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.

Wynajem lodowiska to idealne rozwiązanie dla władz lokalnych, agencji reklamowych, inwestorów prywatnych lub obiektów komercyjnych jak galerie handlowe.   
Lodowisko dostarczamy na miejsce, montujemy i zapewniamy jego rozruch.  Uruchamiany obiekt jest  w pełni wyposażony do działania. System mrożenia,  którym dysponujemy daje nam możliwość montażu lodowiska praktycznie w każdym miejscu.
Wynajem to możliwość posiadania lodowiska bez konieczności jego kupowania, magazynowania i posezonowej konserwacji. 
Nasze obiekty są całkowicie wyposażone. Nie musisz martwić się  montażem, demontażem, łyżwami oraz sprzętem do czyszczenia lodu. Zadbamy o wszystko.NA KOMPLETNE LODOWISKO SKŁADA SIĘ

Sysytem ziębniczy tafli Wypożyczalnia łyżew
Agregat chłodniczy Łyżwy w pełnej rozmiarówce
Bandy Suszarki do łyżew
Maszyna do pielęgnacji lodu Ostrzałki do łyżew
Oświetlenie i nagłośnienie Pomoce do nauki jazdy na łyżwach
  Wykładziny gumowe

   
Żeby rozpocząć budowę lodowiska potrzebujemy miejsca, które ma dostęp do wody oraz elektryczności. Czas montażu lodowiska zwykle nie przekracza 3`dni, demontaż lodowiska przeprowadzamy nawet w 48 godzin. Zapewniamy profesjonalne szkolenie obsługi, a także serwis 24h w całym okresie dzierżawy.

Jeśli jednak jesteś zaintersowany wynajęciem lodwowiska razem z jego kompleksową obsługą zapraszamy do działu OBSŁUGA LODOWISK